Loading…

‘E la në gjumë portierin e Serbisë’, mesfushori i Empolit realizon gol të jashtëzakonshëm

  • 28/01/2023 | 16:39

‘E la në gjumë portierin e Serbisë’, mesfushori i Empolit realizon gol të jashtëzakonshëm

Një gol të jashtëzakonshëm e ka realizuar mesfushori i Empolit, Razvan Marin, në ndeshjen kundër Torinos, transmeton Gazeta Metro.


Ai me një goditje të fortë nga jashtë zonës ‘e la në gjumë’ portierin e kombëtares së Serbisë, Vanja Milinkovic-Savic.

Pas disa pasimeve të shpejta nga futbollistët vendas, mesfushori rumun nuk mendoi shumë dhe lëshoi ‘predhën’ drejt portës.

Ndryshe, në këtë ballafaqim për Torinon është duke luajtur edhe mbrojtësi i Kosovës, Mërgim Vojvoda.

Rezultati momental i takimit 2-1. Këtu mund të shikoni golin e Razvan Marin. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë