Loading…

E konfirmon Romano: Koeman vazhdon në krye te Barcelonës

  • 02/06/2021 | 20:47

E konfirmon Romano: Koeman vazhdon në krye te Barcelonës

Eksperti i merkatos, Fabrizio Romano ka njoftuar se trajneri Ronado Koeman do vazhdojë të jetë në stolin e Barcelonës.


Presidenti Joan Laporta kishte dyshime për teknikun holandez, që ka edhe një vit kontratë të mbetur.

Sidoqoftë, Romano ka njoftuar se agjentët e Koeman kanë besimin se trajneri do qëndrojë në stolin e Barcelonës.

“Agjentët e Ronald Koeman kanë besimin që së shpejti do marrin dritën e gjelbër nga Barcelona për të qëndruar edhe një sezon tjetër si trajner i FCB. Koeman asnjëherë nuk planifikojë të largohet. Ai gjithashtu është i lumtur me transferimet e reja, Wijnaldum (marrëveshje e plotë) dhe Depay (bisedimet vazhdojnë)”, shkroi ai.

Ndërkohë, nga Barcelona pritet që në këtë afat veror të largohen disa lojtarë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë