Loading…

E konfirmon KQZ: Koalicion PDK – AAK – NISMA

  • 17/05/2017 | 00:33

E konfirmon KQZ: Koalicion PDK – AAK – NISMA

Koalicionin parazgjedhor të arritur në momentet e fundit, në mes të PDK’së dhe AAK-NISMA’s, e ka konfirmuar edhe KQZ.


Miradije Mavriqi, nga KQZ ka bërë të ditur se para orës 24:00 janë paraqitur zyrtarët e këtyre tri partive, që kryesohet nga PDK me 13 parti tjera, duke përfshirë edhe AAK’në dhe NISMA’n.

Zyrtarja e KQZ’së ka bërë të ditur se janë paraqitur gjithësjet pesë koalicione parazgjedhore. /gazetametro.net

Rekomandime
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë