Loading…

E konfirmon gazetari i njohur: Zidane largohet përfundimisht nga Real Madrid

  • 26/05/2021 | 23:30

E konfirmon gazetari i njohur: Zidane largohet përfundimisht nga Real Madrid

Gazetari italian, Fabrizio Romano, ka njoftuar se Zinedine Zidane do të largohet përfundimisht nga Real Madrid.


Romano në llogarinë e tij zyrtare në twitter ka njoftuar se Zidane do të largohet.

“Zinedine Zidane ka vendosur të Lërë Real Madrid me efekt të menjëhershëm”, ka thënë gazetari italian.

E ardhmja e Zidane ka qenë pikë diskutimi në kampin e Real Madrid dhe siç duket ka marrë fund aventura e tij.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë