Loading…

E konfirmon Challandes: Kosova me dy mungesa, një nga ta është infektuar me COVID-19

  • 28/05/2021 | 12:14

E konfirmon Challandes: Kosova me dy mungesa, një nga ta është infektuar me COVID-19

Kombëtarja e Kosovës do t’i ketë dy mungesa për dy ndeshjet miqësore të këtij muaji, kundër San Marinos dhe Maltës.


Trajneri, Bernard Challandes e konfirmoi se dyshja, Ibrahim Dresevic dhe Arijanet Muric do të mungojnë në këto dy ndeshje.

Dresevic mungon për shkak se ka rezultuar pozitiv me Covid-19.

Kurse, portieri Muric mungon për shkak të një lëndimi që e ka pësuar me klubin e tij holandez.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë