Loading…

E godet vetura, vdes 46 vjeçari

  • 02/10/2018 | 23:04

E godet vetura, vdes 46 vjeçari

Një 46 vjeçar ka vdekur si pasojë e një aksidenti në Vitomiricë të Pejës.


Lajmin e ka konfirmuar për Gazetën Metro, Zëdhënësi i Policisë për Rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj.

Ibraj konfirmoi gjithashtu se personi i cili ka shkaktuar aksidentin është arrestuar.

“Si pasojë e një aksidenti fatal një person i gjinisë mashkullore (1972) ka ndërruar jetë në Spitalin Rajonal të Pejës. Personi i cili ka shkaktuar aksidentin me automjet është arrestuar, dhe tani do të ndërmarrën masat ndaj tij”, ka thënë Ibraj./Gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë