Loading…

E godet qëllimisht me veturë përshkak të një mosmarrëveshje

  • 17/04/2019 | 12:47

E godet qëllimisht me veturë përshkak të një mosmarrëveshje

Policia në Prishtinë ka arrestuar një person të dyshuar i cili pas një mosmarrëveshje verbale e ka goditur me veturën e tij veturën në të cilën gjendej viktima, duke i shkaktuar dëme materiale, transmeton Gazeta Metro.

Siç bën të ditur Policia e Kosovës përmes raportit të sotshëm, i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale, me veturën e tij e ka goditur veturën në të cilën gjendej viktima mashkull K/Shqiptar, duke i shkaktuar dëme materiale. I dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë