Loading…

E gjuajnë me predhë në oborr të shtëpisë

  • 03/01/2017 | 14:02

E gjuajnë me predhë në oborr të shtëpisë

Një person nga Ferizaji ka lajmëruar Policinë se është sulmuar me një predhë nga persona ende të panjohur.

Predha kishte rëndë në veturën e tij Renault Clio e cila gjendej e parkuar në oborrin e shtëpisë.

Policia konfirmon se ka dalë në vendin e ngjarjes dhe përpos dëmeve materiale nuk ka të lënduar. Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë