Loading…

E gjithë vëmendja tek gruaja e Tarantino’s: Shfaqet pa të brendshme

  • 23/05/2019 | 22:51

E gjithë vëmendja tek gruaja e Tarantino’s: Shfaqet pa të brendshme

Para disa ditëve u mbajt premiera e “Once Upon a Time Hollywood” të regjisorit Tarantino, me yje si Brad Pitt dhe Leonardo DiCaprio, transmeton Gazeta Metro.


Tarantino mori gjithë vëmendjen pas premierës së filmit, por ylli i vërtetë dhe kryesor pas premierës së filmit në fakt ishte gruaja e tij.

Edhe pse të gjithë mendonin se vëmendja e fotografëve do të drejtohej tek Brad Pitt, Margo Robbie dhe Leonardo DiCaprio, por nuk ndodhi.

“Fajtori kryesor” për këtë është u bë veshja e gruas së Tarantinos, bukuroshja Daniela Pick.

Gruaja e regjisorit të filmit u shfaq në një fustan shumë seksi, poshtë së cilës nuk mbante mbathje,gjë  e cila sigurisht u bë një magnet për fotoreporterët./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë