Loading…

“E gjeta burrin”, ky është mashkulli me të cilin, Beniada është fiksuar

  • 22/06/2022 | 08:14

“E gjeta burrin”, ky është mashkulli me të cilin, Beniada është fiksuar

Ajo është ndër personazhet më të përfolura në showbizin shqiptarë.


Më anë të një Instastory Beniada na prezantoi të gjithëve me burrin e saj.

Ajo ka postuar një video të trajnerit të palestrës, Jose Ramos i cili shfaqet duke kërcyer.

“E gjeta burrin @lindajakic. Është ok”- shkruan Beniada.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë