Loading…

E dhimshme: Vdes në moshë të re sportisti i njohur kosovar

  • 10/02/2022 | 10:42

E dhimshme: Vdes në moshë të re sportisti i njohur kosovar

Ka vdekur në moshë të re ish-karateisti, Sejdulla Veseli, shkruan Gazeta Metro. 


Sporti kosovar ka marrë një lajm të hidhur mbrëmjen e djeshme.

Ka ndërruar jetë në moshë të re ish-karateisti, Sejdulla Veseli, dikur anëtar i klubit të karatesë Fituesi nga Ferizaj.

Lajmin e ka bërë të ditur edhe trajneri i klubit Fituesi, Bajram Bajrami.

“Paska ndërruar jetë ish kampioni i KK Fituesit, Sejdulla Veseli, një nga nxënësit e gjeneratës së artë të klubit. Ngushëllime Familjes dhe gjithë atyre që e njohën, Zoti na bashkoftë në xhehnet”, ka shkruar trajneri i KK Fituesi, Bajrami. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë