Loading…

E dhimbshme si po tentohet të manipulohet opinioni për Demarkacionin

  • 21/02/2017 | 13:42

E dhimbshme si po tentohet të manipulohet opinioni për Demarkacionin

Deputetja nga radhët e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu thekson se kjo lëvizje qysh në fillim ka paralajmëruar se cili do të jetë përfundimi i Komisionit për matjen e territorit, prandaj edhe e kanë kundërshtuar.


Ajo shkruan në rrjetin social Facebook se është e dhimbshme si po tentohet të manipulohet opinioni publik lidhur me Demarkacionin.

”Është e turpshme e dhimbshme madje për ne e papranueshme të tentohet manipulimi me opinionin publik dhe të thuhet se Çakorri është jashtë territorit të Kosovës, tashmë kur secili fakt i publikuar e parasheh Çakorrin përbrenda territorit tonë, kjo është dëshmuar me qindra herë”, tha Haxhiu.

Lexoni postimin e saj të plotë:/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë