Loading…

E dhimbshme, personi i zhdukur nga Ferizaji gjendet pa shenja jete |FOTO

  • 02/09/2018 | 18:48

E dhimbshme, personi i zhdukur nga Ferizaji gjendet pa shenja jete |FOTO

Është gjetur pa shenja jete, në pasditen e kësaj të diele, Avdyl Kçiku, i shpallur i zhdukur që nga mbrëmja e së premtes në qytetin e Ferizajt.


Rastin e vdekjes së tij e ka konfirmuar  nga Policia e Kosovës.

Zëdhënësi i policisë për rajonin e Ferizajt, Agim Gashi, ka thënë se vetura me viktimën është gjetur në dalje të Ferizajt, saktësisht rrugës për Nerodime.

Gashi ka bërë të ditur për se brenda veturës është gjetur një armë zjarri./gazetametro.net

Zhduket një burrë nga Ferizaj, e kërkojnë familja |FOTO

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë