Loading…

E dhimbshme: Ky është polici i Kosovës që vdiq tragjikisht

  • 25/08/2019 | 20:49

E dhimbshme: Ky është polici i Kosovës që vdiq tragjikisht

Një pjesëtar i Policisë së Kosovës ka vdekur pas një aksidenti të rëndë derisa po drejtonte traktorin e tij, shkruan Gazeta Metro.

Policia ka deklaruar se pjesëtari i tyre ishte aksidentuar me 20 gusht, por plagët e rënda që kishte marrë nga ky aksident nuk ka mundur t’i mbijeton duke  vdekur sot në QKUK.

Lajmin për Gazeta Metro e  ka konfirmuar zëdhënësja e Policisë për rajonin e Prishtinës, Flora Ahmeti.

“Me daten 20.08.2019 rreth ores 13:30, kemi pranuar informaten per nje aksident trafiku ne fshatin Rimanishte te Prishtines. Ne kete aksident viktima mashkull A.A 51 vjec, (zyrtar policor), ka pësuar lëndime trupore, pasi është vetëaksidentuar derisa ishte duke e drejtuar traktorin e tij. Viktima është dërguar për tretman mjekësor ne QKUK, nga ku sot rreth ores 18:00 jemi njoftuar se viktima ka nderruar jete.Trupi i viktimes eshte derguar per oduksion ne Institutin e Mjekesise Ligjore”, ka thënë Ahmeti për Metron përmes telefonit./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë