Loading…

E dashuruar në veten: Morena Taraku ia dedikon një letër vetës

  • 16/03/2022 | 11:47

E dashuruar në veten: Morena Taraku ia dedikon një letër vetës

Morena Taraku është një nga femrat më aktive në rrjetet sociale duke publikuar vazhdimisht pamje për ndjekësit e saj të shumtë.


Krahas fotove tërheqëse, Morena shpeshëherë publikon dhe thënie interesante me mesazhe brenda.

Por së fundmi ka habitur duke iu drejtuar vetes me një letër, përmbajtjen e së cilës e ka zbuluar në rrjete sociale.

“E dashur Morena.
Faleminderit që je kështu. Ti më frymëzon. Ju ngriheni më lart sa herë që përpiqen të ju ulin poshtë. Vetëm vazhdo të jesh vetja.
Kjo është më se e mjaftueshme për mua”, thuhet në letrën e pazakontë drejtuar vetes.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by K I N G M T ♔ (@morenataraku)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
mark[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë