Loading…

E dashura e Romeos ka diçka për të thënë për lidhjen e Fifit me ish- burrin e Adrola Dushit

  • 07/02/2022 | 10:40

E dashura e Romeos ka diçka për të thënë për lidhjen e Fifit me ish- burrin e Adrola Dushit

Këngëtarja kosovare Filloreta Raçi, e njohur si Fifi, është ndër emrat më të lakuar të showbizit shqiptar.


Së fundmi ajo ka zyrtarizuar lidhjen e saj me Adis Patushin.

Dyshja konfirmuan ‘romancën’ me njëri-tjetrin ku u panë në disa video të cilat qarkulluan në rrjet teksa shkëmbyen një puthje në buzë.

Adisi është emër i njohur për mediat rozë pasi që ka qenë në një lidhje me modelen e njohur Adrola Dushin.

Lidhje e Fiti dhe Adisit e mbështetën shumë fytyra publike, e ndër to edhe e dashura e Romeo Veshajt, duke postuar një fotografi në InstaStory, me mbishkrim:‘Diellin e ka gjet…’.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë