Loading…

E dashura e re e Robertit ekspozon gjoksin e saj tërheqës

  • 27/05/2022 | 21:32

E dashura e re e Robertit ekspozon gjoksin e saj tërheqës

Bukuroshja Laureta Maqedonsi para pak dite duket se e ka konfirmuar lidhjen me muzicientin Robert Berisha, pasi shpërndau një video të tij në instagram.


Laureta dhe Roberti flitet se janë në lidhje tash e një kohë të gjatë.

Madje në vitin 2016 Laureta ishte përfolur se kishte të bënte pjesë në ndarjen e Robertit me këngëtaren Nora Istrefi, e kjo gjë nuk u konfirmua kurrë.

Së fundi bukuroshja me gjoksin e saj tërheqës ka mahnitur fansat.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë