Loading…

E dashura e Lirim Kastratit raportohet se është nga Kroacia

  • 19/11/2020 | 12:35

E dashura e Lirim Kastratit raportohet se është nga Kroacia

Kastrati u pyet lidhur me bukuroshen zeshkane.

Një foto e Lirim Kastratit krah një vajza zeshkane ka ngjallur spekulime për një lidhje të mundshme mes dyshes, shkruan lajmi.net.

Raportohej se ajo është e dashura e tij, pa bërë të ditur identitetin e vajzës mirëpo bazuar në Instagram mësohet se ajo është kroate.

Në ndërkohë, pas ndeshjes së Kosovës kundër Moldavisë, në të cilën Kastrati e shënoi golin e fitores, sulmuesi i Dinamo Zagrebit, ai u pyet edhe lidhur me bukuroshen zeshkane.

Kastrati u shpreh se është fokusuar në futboll dhe se për jetën private nuk preferon të flas.

“Kam qejf t’i mbaj gjërat private anash. Njerëzit të më njohin përmes futbollit, jo për jetën private”, është shprehur ndër të tjera ai.

Ajo është aktive në rrjete sociale ku ndiqet nga një numër i madh i njerëzve. Në vazhdim ua sjellim disa nga pozat atraktive të saj.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë