Loading…

Parkojnë para garazhit, e gjejnë veturën të bllokuar (Video)

  • 24/01/2017 | 16:49

Parkojnë para garazhit, e gjejnë veturën të bllokuar (Video)

Një person kishte parkuar veturën e tij të markës Audi në një vend të ndaluar, përpara dyerve të një garazhi privat.


Por, pronarja e garazhit ishte hakmarrë duke ia bllokuar rrugën veturës Audi, pasi e parkoi veturën e saj Skoda mbrapa tij dhe e la pronarin të priste për dy orë me radhë.

fotorcreated

Gazetarja Hannah Crocker, 25 vjeçare, u hakmor duke e përdorur Skodan e saj për ta bllokuar Audin, gjë që e nervozoi pronarin, i cili pasi priti dy orë, tentoi që ta lëvizte fizikisht makinën që e kishte bllokuar, veprim të cilin fqinjtë e filmuan.

Në fund, gazetarja e largoi makinën dhe ata u larguan. /gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=nt2_L-n4Lro

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë