Loading…

E bën edhe këtë serbi: Mbush veturen me derivate mbi 50 euro dhe largohet pa paguar

  • 11/08/2019 | 09:28

E bën edhe këtë serbi: Mbush veturen me derivate mbi 50 euro dhe largohet pa paguar

Policia e Kosovës njofton se dje një person  në Zveçan ka mbushur veturën me derivate në vlerë të 58 euro, dhe është larguar pa paguar, shkruan Gazeta Metro.


Rastin në polici e ka lajmëruar një punonjës i pikës së karburantit.

Policia njofton se rasti po vazhdon të hetohet.

Njoftimi i plotë:

Ankuesi mashkull K/Serb ka raportuar se derisa ishte duke punuar në një pikë të karburanteve, një person i panjohur ka mbushur veturën me derivate në vlerë rreth 58 € duke mos e paguar dhe është larguar në drejtim t panjohur. Rasti vazhdon të hetohet./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë