Loading…

Dy viktimat e aksidentit në Klinë kanë qenë vëllezër (Foto)

  • 02/02/2017 | 16:38

Dy viktimat e aksidentit në Klinë kanë qenë vëllezër (Foto)

Në aksidentin e sotëm në fshatin Dollc të komunës së Klinës, kanë humbur jetën dy persona, nga fshati Doblibarja i Gjakovës, ndërsa lëndime kanë marrë tre persona të tjerë.


Bëhet e ditur se viktimat kanë qenë dy vëllëzërit Anton Gjoni (1986) dhe Driton Gjoni (1992).

Të afërmit e vëllëzërve Gjoni kanë shpërndarë fotografi në rrjetet sociale.

Ndryshe Policia ka theksuar se vikitmat kanë ndërruar jetë në vendin e ngjarjes dhe vdekjen e tyre e kanë konstatuar stafi mjekësor./Gazetametro.net

capture

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë