Loading…

Dy të lënduar pas një sulmi me thikë në Mitrovicë, arrestohet i mituri

  • 03/06/2017 | 13:36

Dy të lënduar pas një sulmi me thikë në Mitrovicë, arrestohet i mituri

Një person është arrestuar në Mitrovicë pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar me një mjet të mprehtë që dyshohet të jetë thikë, dy persona tjerë të kombësisë shqiptare.


Si pasojë e sulmit njëri nga  viktimat ka pësuar lëndime të rënda trupore dhe i njëjti është dërguar në QKUK-Prishtinë për tretman mjekësor ndërsa viktima tjetër ka pësuar lëndime të lehta trupore.

Lidhur me rastin Njësiti policor ka gjetur dhe konfiskuar mjetin e dyshuar-thikën që  dyshohet të jetë përdorur në rast.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, njofton gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë