Loading…

Dy të arrestuar në Pejë për prostitucion

  • 26/03/2019 | 10:48

Dy të arrestuar në Pejë për prostitucion

Policia e Kosovës ka arrestuar një mashkull dhe një femër në Pejë nën dyshimin për mundësinë ose detyrim në prostitucion, transmeton Gazeta Metro.


Me vëndim të prokurorit i dyëshuari është dërguar në mbajtje, kurse e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti siç raporton Policia ka ndodhur më datën 8 janar të këtij viti

“Janë arrestuar dy të dyshuar, një mashkull dhe një femër K-Shqiptare, me dyshimin e bazuar se kanë kryer veprën e lartcekur. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e Policisë./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë