Loading…

Dy të arrestuar dhe një revole e konfiskuar në oborrin e Radio Prishtinës

  • 04/06/2017 | 15:02

Dy të arrestuar dhe një revole e konfiskuar në oborrin e Radio Prishtinës

Policia e Kosovës ka arrestuar dy persona, derisa ka sekuestruar një armë në oborrin e Radio Prishtinës.


Nga ajo që ka mësuar deri tani KTV-ja, bëhet fjalë për një burrë dhe një grua.

Arma e zjarrit besohet të jetë e gruas, e cila e hedhur atë në oborr.

Policia është në vendin e ngjarjes.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë