Loading…

Dy skuadra të interesuara për Harry Wingsin e Tottenhamit

  • 01/07/2022 | 19:39

Dy skuadra të interesuara për Harry Wingsin e Tottenhamit

Dy skuadra kanë shprehur interesim për shërbimet e mesfushorit të Tottenhamit, Harry Wings.


Janë pikërisht Evertoni dhe Southamptoni që dëshirojnë ta kenë anglezin në skuadër.

“The Saints” aktualisht po i prijnë garës për lojtarin i cili nuk do të vijojë qëndrimin e tij te Spurs.

Kontrata e 26-vjeçarit skadon në verën e vitit 2024, por ky detaj nuk po paraqet problem për skuadrat e interesuara.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë