Loading…

Dy serbë rrahin me shkopinj shqiptarin te Kroi i Vitakut

  • 22/02/2017 | 16:30

Dy serbë rrahin me shkopinj shqiptarin te Kroi i Vitakut

Dy të rinj serbë kanë rrahur me shkopinj prej druri shqiptarin Sadat Rama nga Kroi i Vitakut.


Ngjarja ka ndodhur të martën, njofton Klan Kosova, teksa bëhet e ditur që Rama u qëllua me shkopinj disa herë në gjoks dhe pjesët e tjera të trupit derisa ka mbetur i alivanosur.

Raportohet se viktima Rama ka kërkuar ndihmën e mjekut në QKMF-në në pjesën jugore të qytetit të Mitrovicës, ku ai ka konstatuar lëndimet serioze trupore. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë