Loading…

Dy persona sulmohen me thikë në Podujevë

  • 01/02/2018 | 11:51

Dy persona sulmohen me thikë në Podujevë

Një person ka sulmuar dy persona me thikë për shkak të një mosmarrëveshje, bën të ditur Policia e Kosovës.

Viktimat janë dërguar për trajtim mjekësor, ndërsa i dyshuari u arrestua.

Rasti ka ndodhur dje në orët e pasdites, rr. “Ramadan Salihu” në Podujevë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë