Loading…

Dy persona rrëmbejnë një vajzë

  • 30/04/2017 | 12:35

Dy persona rrëmbejnë një vajzë

Në Pejë në mëngjesin e së shtunës një ankues ka lajmëruar policinë se dy meshkuj kishin futur me forcë në makinë një vajzë.


Më pas të dyshuarit janë larguar me veturë nga vendi i ngjarjes duke u larguar në drejtim të panjohur, njofton policia, përcjell gazetametro.net

E më vonë njëri prej të dyshuarve bashkë me viktimën janë paraqitur në stacionin policor. Ai pas intervistomi është dërguar në mbajtje me urdhër të prokurorit, kurse i dyshuari tjetër bëhet e ditur se është në arrati. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë