Loading…

Dy persona goditen nga vetura në Prishtinë, shihet edhe ambulanca në vendin e ngjarjes

  • 28/06/2022 | 22:23

Dy persona goditen nga vetura në Prishtinë, shihet edhe ambulanca në vendin e ngjarjes

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur para pak momentesh në lagjen “Aktash” në Prishtinë.


Lexuesit kanë bërë me dije se dy këmbësorë janë goditur nga një veturë në lëvizje.

Në bazë të fotografive të ardhura në redaksinë tonë, shihet se në vendin e ngjarjes ka ardhur edhe ambulanca për t’i transportuar të lënduarit.

Metro ka tentuar të marrë një përgjigje nga Policia e Kosovës lidhur me rastin, mirëpo që një të tillë nuk e ka marrë deri në publikimin e artikullit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë