Loading…

Dy muaj pa humoristin Cima, Adelina përlot me dedikimin: E ndjeva shpirtin tënd rreth meje

  • 27/05/2021 | 11:08

Dy muaj pa humoristin Cima, Adelina përlot me dedikimin: E ndjeva shpirtin tënd rreth meje

Rasim Thaçi-Cima ndërroi jetë nga koronavirusi duke lënë një zbrazëti të madhe në humorin kosovar.


Vajza e të ndjerit, Adelina Thaçi vazhdimisht i ka bërë dedikime në rrjete sociale e cila ka përshkruar dhimbjen dhe mungesën që po e ndjen bashkë me familjen që nga vdekja e tij.

Dhe, sot pas dy muajve që humoristi ka ndërruar jetë ajo ka shkruar fjalë prekëse për të.

Ndër të tjera, Adelina Thaçi në storien e saj në Instagram ka shkruar: “E ndjeva shpirtin tënd rreth meje, qysh ka mundësi 2 muaj pa ty bab, kam qajt e qesh deri ne orët e mëngjesit sot, e ndjeva shpirtin tënd rreth meje”.

Postimi i plotë i Adelina Thaçit:

“2 muaj pa ty bab, kam qajt e qesh deri në orët e mëngjesit sot, e ndjeva shpirtin tënd rreth meje, qysh ka mundësi bab edhe prej parajsës po na mban me humor. Kujtime pafund, të qeshuna pafund… po më mungon fort..fort… i përjetshëm kujtimi për ty”, ka shkruar këngëtarja.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë