Loading…

Dy mërgimtarë u rrahën gjatë fluturimit: Osmani dhe Vedati ‘frikësohen’ gjatë udhëtimit

  • 31/05/2021 | 19:30

Dy mërgimtarë u rrahën gjatë fluturimit: Osmani dhe Vedati ‘frikësohen’ gjatë udhëtimit

Para disa ditësh Gazeta Metro ka raportuar për një rrahje mes dy mërgimtareve kosovarë në aeroplanë dhe për këtë raste kanë reaguar edhe dy aktorët super të njohur të komedisë, Osman Azemi dhe Vedat Bajrami, shkruan Gazeta Metro.


Ishte Osman Azemi ai i cili me anë të një postimi në Instagram ironizoi me rrahjen e vjehrrit dhe dhëndrit në fluturimin Kosovë- Zvicër.

“Prapë po rrehen në aeroplan”, shkroi Azemi mbi një fotografi në të cilën shihen ai dhe Bajrami në aeroplan me fytyra të frikësuar, shkruan gazetametro.net.

Ndryshe, kjo ngjarje ka nxitur reagime të shumta nga shikuesit vendas, por edhe mediat zvicerane e quajtën këtë ngjarje “Pamje dëshpëruese”./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë