Loading…

Dy foshnja që lindën dje në spitalin e Pejës, rezultojnë pozitive me virus

  • 03/09/2021 | 16:10

Dy foshnja që lindën dje në spitalin e Pejës, rezultojnë pozitive me virus

Dy foshnja që erdhën në jetë gjatë ditës së djeshme në Spitalin e Pejës kanë rezultuar pozitivë për COVID-19.


Këtë për Klankosova.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Spitalit të Pejës, Naim Sahiti.

“Dy foshnja që kanë lindur gjatë ditës së djeshme kanë rezultuar pozitivë për COVID-19, bashkë me nënat janë liruar për në shtëpi në gjendje të mirë shëndetësore”, tha Sahiti.

Kujtojmë se gjatë 24 orëve të fundit në vend janë regjistruar një mijë e 448 raste të reja dhe 26 viktima nga COVID-19.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë