Loading…

Dy baballarë vetëvriten në mëngjesin e sotëm, shkaku i depresionit

  • 01/09/2021 | 09:42

Dy baballarë vetëvriten në mëngjesin e sotëm, shkaku i depresionit

Dy persona janë vetëvrarë nga depresioni mëngjesin e së mërkurës, veç e veç nga njeri tjetri por thuajse në të njëjtën kohë.


Vetvrasja e parë ndodhi në Kurbin në orën 6:20, në Fushë Milot. 59 vjeçari H.M është varur me litar në oborrin e shtëpisë. Policia ka shkuar për të hetuar ngjarjes.

Ndërsa më pas, rreth ores 6:55, një tjetër viktimë u regjistria në fshatin Suk 1 të Roskovecit,  F.C, 48 vjeç ka vrarë veten me pistoletë në shtëpinë e tij. Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes për hetimet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë