Loading…

Dy automjete përplasen në dalje të autostradës ‘Ibrahim Rugova’

  • 27/01/2023 | 23:08

Dy automjete përplasen në dalje të autostradës ‘Ibrahim Rugova’

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në dalje të autostradës “Ibrahim Rugova”, më saktësisht në Trudë.


Mediat raportojnë se në aksident janë përfshirë dy vetura.

Policia, zjarrfikësit dhe ambulanca kanë dalur në vendin e ngjarjes.

Akoma nuk është bërë i ditur numri i të lënduarve dhe shkaqet e aksidentit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë