Loading…

Dy aktorë kosovarë pjesë e ‘BBVK’

  • 05/12/2022 | 23:48

Dy aktorë kosovarë pjesë e ‘BBVK’

Sonte ka filluar spektakli më i madh i organizuar ndonjëherë në Kosovë.


“Big Brother VIP Kosova”, ka hapur dyert sot për 14 banorë.

Banorët do të jenë brenda mureve të shtëpisë së “BBVK” për 100 ditë.

Djali i aktorit tashmë të ndjejë Cimës, Artani dhe aktorja Arta Selimi.

Ndryshe, banorët kanë synimin për të fituar çmimin prej 200 mijë euro./Lajmi.net/

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë