Loading…

Dy aksidente vetëm në orët e para të mëngjesit në Prishtinë

  • 24/09/2018 | 08:44

Dy aksidente vetëm në orët e para të mëngjesit në Prishtinë

Dy aksidente trafiku kanë ndodhur sot në orët e para të mëngjesit, njëra në rrugën Fushë Kosovë- Prishtinë, kurse tjetra afër sheshit Bill Klinton, shkruan gazetametro.net.


Kolonat e gjata në këtë rrugë, mund të kenë qenë arsye për aksidentet e shkaktuara.

Ndërsa, ende nuk dihet nëse të aksidentuarit kanë pësuar ndonjë lëndim trupor.

Ndryshe, këtë vit në Kosovë janë shënuar shumë aksidente në komunikacion, disa prej tyre me fatalitet.

Vetëm gjatë mbrëmjes së kaluar ndodhën disa të tilla, ku në tre prej tyre humbën jetën një 6 vjeçare, një 28 vjeçar dhe një 65 vjeç u shtyp për vdekje/gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë