Loading…

Duket si e re, Monika Lubonja tregon sekretin e bukurisë

  • 27/05/2022 | 09:11

Duket si e re, Monika Lubonja tregon sekretin e bukurisë

Është një nga personazhet që nga pjesëmarrja në Big Brother VIP, vazhdon të komentohet.


Aktorja e njohur shqiptare, Monika Lubonja merr vëmendje me çdo postim që bënë në rrjetet sociale.

Lubonja për veç punës vlerësohet edhe për formën e mirë që shfaqet gjithherë duke treguar bukuri edhe pse është mbi të 50 – at.

Së fundi, ajo është pyetur për sekretin e kësaj bukurie dhe ajo kishte një përgjigje.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë