Loading…

Duket si bus i vogël kampingu, por nga brenda është madhështore

  • 03/02/2018 | 15:23

Duket si bus i vogël kampingu, por nga brenda është madhështore

Ky bus i vogël kampimi mund të duket mjaft i bukur dhe i vogël në shikim të parë, por nuk do ta besoni se si është ai në të vërtetë.


Shikojeni videon më poshtë, ku pronari ju merr në një turne kampimi me të. Busi ka një shtrat të qetë brenda dhe tërheqje të shumta të magazinimit.

Të njohur si ‘Gidgets’, këta bus të vegjël prodhohen dhe shiten në Australi, por shumica e njerëzve në botë të cilët e pëlqejnë kampimin po dëshirojnë ta kenë një të tillë edhe për vete.

Kënaquni me pamjet më poshtë!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë