Loading…

Dukagjini meriton më shumë

  • 31/05/2017 | 20:14

Dukagjini meriton më shumë

Kandidati i PDK’së në Klinë, Ramush Agushi, gjatë një takimi me qytetarë të kësaj komune thotë se Dukagjini, meriton më shumë.


“68 përqind rritje të buxhetit për bujqësi, rritje të rrogave në sektorin publik, si dhe investime infrastrukturë, e posaçërisht të asaj sportive”, ka thënë Agushi.

Fillimi i ri, është një fillim për ta dëshiruar të gjithë, ka  përfunduar Agushi.

Kjo është hera e parë që garon në zgjedhje nacionale. Agushi për tri mandate ka shërbyer në Komunën e Klinës, që ishte asambleisti më i votuar i kësaj konune.

Ai garon me numrin 85./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë