Loading…

Dueli mes Audi’s dhe një traktori në Kosovë: Shikoni kush ka forcë më të madhe

  • 27/03/2019 | 14:31

Dueli mes Audi’s dhe një traktori në Kosovë: Shikoni kush ka forcë më të madhe

Audi është njëra nga markat e veturave më të pëlqyera në botë, e gjithashtu edhe në Kosovë, transmeton Gazeta Metro.

Audi përveç që është luksoze dhe e mirë, ajo ka edhe forcë.

Për forcë sidomos shquhen ato modele që janë ‘Quatro’.

Këtë e dëshmon edhe kjo video në Kosovë, ku një Audi S6 Quatro, e tërheq një traktor.

Për më shumë shikoni videon./gazetametro.net

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë