Loading…

Duda Balje: Po, do të jem përsëri deputete

  • 20/06/2017 | 12:54

Duda Balje: Po, do të jem përsëri deputete

Duda Balje, e cila konsiderohet si deputetja më simpatikja në Kuvendin e Kosovës, pritet të jetë pjesë edhe në legjilslaturën e re.


Në një prononcim të shkurt për “Indeksonline”, përfaqësuesja e boshnjakëve ka konfirmuar këtë informacion.

“Po, do të jem deputete mirëpo nuk e di saktësisht sa vota kam fituar në zgjedhjet e 11 qershorit”, ka thënë ajo.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë