Loading…

Dua Lipa shkëlqen veshur me fustan të zi rrugëve të Londrës

  • 27/08/2021 | 19:08

Dua Lipa shkëlqen veshur me fustan të zi rrugëve të Londrës

Dua Lipa ka marrë vëmendje.


Këngëtarja shqiptare me famë botërore pas pushimeve në Shqipëri është rikthyer në Londër, ku kohë pas kohë tregon përditshmërinë e saj me anë të rrjeteve sociale, shkruan lajmi.net.

Dua Lipa u shfaq mahnitëse ndërsa doli nga Chiltern Firehouse në Marylebone e veshur me një fustan maxi të ndarë dhe çizme të larta deri në gju të markës ‘Jimmy Choo’ të enjten.

Interpretuesja e hitit “Neë Rules”, dukej elegante në fustanin e zi me qafë dhe një palë syze dielli të zeza me stil.

26 vjeccarja nga Kosova i la flokët e saj të zeza të binin lirshëm rreth shpatullave të saj dhe për aksesorë kishte vënë një gjerdan prej argjendi.

Ndryshe, “Cold Heart” është kënga e fundit në bashkëpunim me Elton John.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë