Loading…

Dua Lipa shfaqet më provokuese se kurrë në fotot e saj të fundit teksa shijon disa ditë relaksi

  • 13/08/2022 | 23:27

Dua Lipa shfaqet më provokuese se kurrë në fotot e saj të fundit teksa shijon disa ditë relaksi

Ajo po bën pak pushim nga turneu i saj Future Nostalgia përpara se të niset për në Amerikën e Jugut në shtator.


Dua Lipa  duket sikur po shijon çdo sekondë të pushimit të saj, ndërsa mori rreze dielli gjatë pushimeve në një sërë fotosh që i publikoi në Instagram të shtunën (13 gusht).

26 vjeçarja, dukej mahnitëse teksa shfaqte format e saj perfekte dhe të tonifikuara e veshur me një palë bikini ngjyrë portokalli.

Ajo i stiloi bikinit me një fund xhins të shkurtër dhe një kapele bejsbolli të kthyer mbrapsht. Veshjes i shtoi një këmishë bojëqielli me vija të bardha dhe një palë syze portokalli.

Në imazhet e tjera, Dua ka veshur edhe një palë bikini blu dhe portokalli me pika, teksa rrinte në diell buzë detit, duke fshehur fytyrën pas dorës.

Krijuesja e hiteve i bashkangjiti gjithashtu dhe disa imazhe ku shfaqej e veshur me një komplet bardh e zi, të përbërë nga një crop-top dhe fund që nxirrte në pah këmbët e saj të gjata.

Duke mbishkrimin e fotove të mrekullueshme dhe të relaksuara, ajo thjesht ka shkruar: ‘relaaaks’.

Fotot vijnë pasi Dua vizitoi Kosovën fundjavën e kaluar pasi u emërua  Ambasadore Nderi në një ceremoni në Zyrën e Presidentit në Prishtinë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë