Loading…

Dua Lipa rrëmben vëmendjen me fustanin e saj në “The Graham Norton Show”

  • 20/11/2020 | 16:32

Dua Lipa rrëmben vëmendjen me fustanin e saj në “The Graham Norton Show”

Dua Lipa “i verboi” të gjithë në episodin e fundit të “The Graham Norton Show”, teksa mbante veshur një fustan-pelerinë.


E stilizuar nga Lorenzo Posocco, Dua dukej rrezatuese me një fustan nga koleksioni i Maison Valentino për vitin 2020.

Kristalet dhe teminat e argjendit i shtuan dhe më shumë shkëlqim performancës së këngëtares shqiptare me famë botërore, e cila vetëm pak ditë më parë shtyu për në shtator dhe tetor të vitit 2021, turneun e saj evropian të planifikuar për në janar dhe shkurt të vitit të ardhshëm, për shkak të pandemisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë