Loading…

Dua Lipa publikon imazhe të reja nga pushimet e saj në jug të Shqipërisë

  • 18/08/2022 | 11:23

Dua Lipa publikon imazhe të reja nga pushimet e saj në jug të Shqipërisë

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po kalon pushimet e saj në jug të Shqipërisë.


Dua po ndan imazhe për ndjekësit teksa po shijon pushimet.

Së fundmi në ‘Instagram’, ka sjellur disa fotografi të reja, ku ndër të tjerash shfaqej në poza me bikini dhe në disa të tjera duke bërë joga në plazhet e Shqipërisë.

Këngëtarja me postimet e saj në “Facebook”, ka marrë vëmendjen e kompanisë gjigante të rrjeteve sociale.

Facebook i kishte komentuar asaj “Dua Lipa, mbretëresha shqiptare”, në disa fotografi në “Facebook” nga pushimet në Shqipëri.

Ndryshe, “Sunny Hill”, u mbajt në Prishtinë për katër ditë rresht, teksa për herë të parë do të mbahet edhe në Tiranë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë