Loading…

Dua Lipa magjeps edhe si bjonde në filmin e ri ‘Argylle’, krah yllit Henry Cavill

  • 28/09/2023 | 23:11

Dua Lipa magjeps edhe si bjonde në filmin e ri ‘Argylle’, krah yllit Henry Cavill

Dua Lipa është shfaqur me një minifund të arit derisa ka luajtur krah aktorit Henry Cavil në trilerin e filmit të zhanrit triler dhe spiunazh “Argylle”.


Trileri i shumë pritur i filmit Argylle është lëshuar të enjten.

Në pamjen e parë shohim bionden Dua Lipa që luan krah aktorit të njohur Henry Cavill në filmin me prodhim të Apple Original dhe Universal Pictures që ka për regjisor Matthew Vaughn, që ka bërë Kingsman.

Filmi pritet që të jepet premier më 2 shtator 2024.

Këngëtarja (28) kosovare shihet me një fustan të shkurtër derisa luan rolin e së dashurës së Henry Cavill.

Ky është debutim i Duas në film për herë të parë.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë