Loading…

Dronët që mund t’i bleni për më pak se 100 dollarë

  • 04/01/2017 | 15:51

Dronët që mund t’i bleni për më pak se 100 dollarë

Dronet shpesh herë njihen nga të gjithë si avionë pa pilot ku kohët e fundit kanë filluar të bëhen pjesë e pazëvendësueshme në hulumtimet dhe kërkimet jo vetëm shkencore, por edhe sociale madje dhe ushtarake në shërbime nga më të ndryshme, trasnmeton Gazeta Metro.

Mbase në një të ardhme jo të largët ato do të jenë pjesë e rëndësishme e jetës tonë duke kryer funksione mjaft jetike.

Secili nga ne do të dëshironim, që ta kemi një të tillë, për të xhiruar, bërë fotografi e shumë funksione të tjera. Por shpeshherë hasim në çmime mjaft të mëdha që nuk arrijmë dot ta blejmë

Ne do t’ju sjellim një video me dronët që mund t’i bleni me çmim mjaftë të lirë duke ditur rëndësinë e tyre./gazetametro.net

Klikoni në linqet më poshtë për të kuptuar çmimin

#1 Kaideng K70C- https://goo.gl/XG2Zpx
#2 Bayang toys X16- https://goo.gl/Sch2iP
#Buy this drone here – https://goo.gl/4RmchY
#Christmas Promo: https://goo.gl/NU6FKl

https://www.youtube.com/watch?v=V6PO5WLBaSM

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë