Loading…

Drogë në Dubravë, arrestohet një grua

  • 07/02/2018 | 11:10

Drogë në Dubravë, arrestohet një grua

Policia ka arrestuar dje një person të gjinisë femërore në Burgun e Dubravës pasi që derisa shkonte ta vizitonte një të burgosur tek ajo janë gjetur 0.4 gramë substancë e dyshuar narkotike e llojit marihuanë.

Me vendim të prokurorit e dyshuara është liruar, ndërsa rasti vazhdon në procedurë të rregullt.

Kjo nuk është hera e parë që në burgjet e Kosovës futet drogë. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë