Loading…

Driton Selmanaj në politikë, negociata edhe me AKR’në?

  • 14/05/2017 | 23:42

Driton Selmanaj në politikë, negociata edhe me AKR’në?

Driton Selmanaj, analist politik, por përkrahës i LDK’së, është fotografuar në një takim me nënkryetaren e AKR’së së Behgjet Pacollit, Albena Reshitaj.


Sikurse edhe gazetarë e publicistë tjerë, edhe Selmanaj, duket të ketë vendosur të kalojë në politikë.

Duke pasur parasysh afërsinë e tij me LDK’në, Selmanaj me shumë gjasë pritet që të hyjë në listën e deputetëve të partisë së Isa Mustafës.

Ndërsa takimi me Reshitajn e AKR’së, nuk përjashtohet të jetë bërë me qëllimin që t’i bëhet ofertë për të iu bashkuar partisë së multimilionerit Behgjet Pacolli. /gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë