Loading…

Drenori: PDK-AAK-NISMA koalicion i dinosaurëve

  • 24/05/2017 | 16:26

Drenori: PDK-AAK-NISMA koalicion i dinosaurëve

Kandidati për deputet nga Lëvizja Vetëvendosje, Xhavit Drenori që pak ditë më parë i është bashkuar lëvizjes së drejtuar nga Visar Ymeri, e ka quajtur koalicionin PDK-AAK-Nisma, si koalicion të dinosaurëve.


“Koalicioni PDK-AAK-NISMA është koalicion i dinosaurëve, e që dihet se dinosaurët janë specie në zhdukje ashtu është edhe ky koalicion”, ka thënë Drenori, njofton Klan Kosova.

Ai këtë deklaratë e ka bërë gjatë një organizimi të mbajtur në selinë e Vetëvendosje në Drenas.

I pranishëm aty ka qenë edhe i nominuari për kryeministër, Albin Kurti si dhe kandidati tjetë për deputet, Rexhep Selimi.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë